Πέμπτη 28 Μάρτιος 2024
Αρχική Σελίδα
Γενικές Πληροφορίες
Χώροι
Προσωπικό
Υπολογιστικοί Πόροι
Υλικό
Λογισμικό
Ωράριο Λειτουργίας
Δραστηριότητες
Σεμινάρια
Υποστήριξη Συνεδρίων
Στατιστικά
Απολογισμοί Λειτουργίας
Κανονισμός Λειτουργίας
Υπηρεσίες
Υποστήριξη Χρηστών
Ασύρματο Δίκτυο
Υπηρεσία LDAP
Υπηρεσία Ηλ.Ταχυδρομείου
Λίστες Ηλ.Ταχυδρομείου
Απομακρυσμένη Πρόσβαση
Οδηγίες Χρηστών
Πολιτική χρήσης
Ταυτοποίηση Χρηστών
Διαχείριση Λογαριασμών
Αλλαγή Κωδικού
Διαχείριση Προσωπικού Χώρου
Ρυθμίσεις Υπολογιστή
Ρυθμίσεις Ηλ.Ταχυδρομείου
Εκτυπώσεις
Συχνά Τιθέμενες Ερωτήσεις
Προστασία Υπολογιστών
Υγιεινή και Ασφάλεια
Αποστολή Αιτημάτων
Αιτήσεις
Email ΔΕΠ, ΕΤΕΠ , ΔΥ
Email Μ.Φ.- Επισκεπτών
Δέσμευση Αίθουσας ΚΥΠΕΣ
Δέσμευση αίθουσας ΕΕΤ (Τομέας ΤΤΠ)
Aπόκτηση/Αλλαγή Κωδικού
Ανακοινώσεις
Επικοινωνία
Αίθουσα ΗΥ Τομέα ΤΤΠ - 3ος όροφος
By Year
By Month
By Week
Today
Search
Jump to month
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
2018
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Jump to month
March 2018
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
9
25
26
27
28
1
08:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
09:00 - 12:00 Διαχείριση Δικτύων
10:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 18:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
19:00 - 20:00 Διαδίκτυο των Αντικειμένων
2
10:00 - 12:00 Βάσεις Δεδομένων
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
3
10
4
5
10:00 - 12:00 Βιορευστομηχανική (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
15:00 - 19:00 Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
6
10:00 - 13:00 Προηγμένες Τεχνικές Προγραμματισμού
13:00 - 15:00 Βάσεις Δεδομένων
15:00 - 17:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
7
09:00 - 14:00 Ενσωματωμένα Επικοινωνιακά Συστήματα
10:00 - 12:00 Μοντελλοποίηση και Προσομοίωση (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
12:00 - 14:00 Επικοινωνία Ανθρώπου Μηχανής και Σχεδίαση Διαδραστικών Συστημ ...
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
15:00 - 20:00 Δικτυωμένα Ρομποτικά Συστήματα
8
08:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
09:00 - 12:00 Διαχείριση Δικτύων
10:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 18:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
19:00 - 20:00 Διαδίκτυο των Αντικειμένων
9
10:00 - 12:00 Βάσεις Δεδομένων
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
10
11
11
12
10:00 - 12:00 Βιορευστομηχανική (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
15:00 - 19:00 Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
13
10:00 - 13:00 Προηγμένες Τεχνικές Προγραμματισμού
13:00 - 15:00 Βάσεις Δεδομένων
15:00 - 17:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
14
09:00 - 14:00 Ενσωματωμένα Επικοινωνιακά Συστήματα
10:00 - 12:00 Μοντελλοποίηση και Προσομοίωση (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
12:00 - 14:00 Επικοινωνία Ανθρώπου Μηχανής και Σχεδίαση Διαδραστικών Συστημ ...
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
15:00 - 20:00 Δικτυωμένα Ρομποτικά Συστήματα
15
08:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
09:00 - 12:00 Διαχείριση Δικτύων
10:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 18:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
19:00 - 20:00 Διαδίκτυο των Αντικειμένων
16
10:00 - 12:00 Βάσεις Δεδομένων
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
17
12
18
19
10:00 - 12:00 Βιορευστομηχανική (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
14:30 - 17.30 Workshop EESTEC
15:00 - 19:00 Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
20
10:00 - 13:00 Προηγμένες Τεχνικές Προγραμματισμού
13:00 - 15:00 Βάσεις Δεδομένων
15:00 - 17:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
21
09:00 - 14:00 Ενσωματωμένα Επικοινωνιακά Συστήματα
10:00 - 12:00 Μοντελλοποίηση και Προσομοίωση (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
12:00 - 14:00 Επικοινωνία Ανθρώπου Μηχανής και Σχεδίαση Διαδραστικών Συστημ ...
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
15:00 - 20:00 Δικτυωμένα Ρομποτικά Συστήματα
22
08:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
09:00 - 12:00 Διαχείριση Δικτύων
10:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 18:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
19:00 - 20:00 Διαδίκτυο των Αντικειμένων
23
10:00 - 12:00 Βάσεις Δεδομένων
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
24
13
25
26
10:00 - 12:00 Βιορευστομηχανική (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
15:00 - 19:00 Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
27
10:00 - 13:00 Προηγμένες Τεχνικές Προγραμματισμού
13:00 - 15:00 Βάσεις Δεδομένων
15:00 - 17:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
16:00 - 20:00 Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών
28
09:00 - 14:00 Ενσωματωμένα Επικοινωνιακά Συστήματα
10:00 - 12:00 Μοντελλοποίηση και Προσομοίωση (ΔΠΜΣ-ΒΙΜ)
12:00 - 14:00 Επικοινωνία Ανθρώπου Μηχανής και Σχεδίαση Διαδραστικών Συστημ ...
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
15:00 - 20:00 Δικτυωμένα Ρομποτικά Συστήματα
29
08:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
09:00 - 12:00 Διαχείριση Δικτύων
10:30 - 12:30 Αναγνώριση Προτύπων
14:00 - 20:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
15:00 - 18:00 Υπολογιστική Γεωμετρία και Εφαρμογές 3Δ Μοντελλοποίησης
15:00 - 19:00 Διαδικτυακός Προγραμματισμός
19:00 - 20:00 Διαδίκτυο των Αντικειμένων
30
10:00 - 12:00 Βάσεις Δεδομένων
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
14:00 - 18:00 Ψηφιακά Συστήματα Ελέγχου
31
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-Ι
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-ΙΙ
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-ΙΙΙ
Αίθουσα ΕΕΤ (Τομέας ΤΤΠ)
All Categories ...
Show events from all categories
Σύνδεσμοι
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο Φοιτητών
Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης (e-Class)
Επιλογή Συγγραμάτων (σύστημα Εύδοξος)
Ημερολόγιο Αιθουσών ΚΥΠΕΣ
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-Ι
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-ΙΙ
Αίθουσα ΚΥΠΕΣ-ΙΙΙ
Αίθουσα ΗΥ Τομέα ΤΤΠ - 3ος όροφος
Σχεδιασμός - Υλοποίηση: Κέντρο Υπολογιστικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (2013)
Scroll to Top